Wüstenrot – nabídka, hypoteční kalkulačka

Hypoteční banka je moderní a stabilní banka zaměřená výhradně na poskytování hypotečních úvěrů. Díky své specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství.

Adresa centrály:Janáčkovo nábř. 477/41, 150 00 Praha 5

informační linka zdarma: +420 800 225 555

www: http://www.wuestenrot.cz/

hypoteční kalkulačka

otevřít kalkulačku do nového okna

nabídka hypoték:

Hypotéka Wustenrot

 – je určen občanům ČR starší 18 let a způsobilím k právním úkonům nebo cizím státním příslušníkům s trvalým pobytem na území ČR a občanům EU, Norska, Islandu, Lichtenštejnska a USA s povolením k pobytu na území ČR. Je určena na financování bydlení za účelem koupě nemovitosti do vlastnictví , koupě spoluvlastnického podílu na nemovitosti, koupě stavebního pozemku, výstavby, dostavby nebo rekonstrukce nemovitosti. Také na vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti, vybavení domácností, získání členských práv v družstvu nebo splacení poskytnutých úvěrů od fyzických, případně právnických osob dříve poskytnutých na všechny výše uvedené účely.

Hypotéka REFIN

 – je určen občanům ČR starší 18 let a způsobilím k právním úkonům nebo cizím státním příslušníkům s trvalým pobytem na území ČR a občanům EU, Norska, Islandu, Lichtenštejnska a USA s povolením k pobytu na území ČR. Jedná se o hypoteční úvěr určený na refinancování úvěru u jiné banky nebo stavební spořitelny poskytnutého na účely spojené s bydlením a zajištěného zástavním právem k nemovitosti. Část Hypotéky REFIN může být použita i na další účel spojený s bydlením.

Flexibilní hypotéka

 – je určen občanům ČR starší 18 let a způsobilím k právním úkonům nebo cizím státním příslušníkům s trvalým pobytem na území ČR a občanům EU, Norska, Islandu, Lichtenštejnska a USA s povolením k pobytu na území ČR. Jedná se o hypoteční úvěr, při němž žadatel o úvěr neuvádí účel použití úvěru1). Peníze jsou převáděny klientovi na jím stanovený účet a může je použít dle svých potřeb.

100% hypotéka

 – je určen občanům ČR starší 18 let a způsobilím k právním úkonům nebo cizím státním příslušníkům s trvalým pobytem na území ČR a občanům EU, Norska, Islandu, Lichtenštejnska a USA s povolením k pobytu na území ČR. Je určena na podporu mladých lidí do 36 let na pořízení vlastního bydlení.

Kontakt | doporučujeme: ING konto, Víkend v Paříži, Kódy bank, Půjčky bez potvrzení o přijmu | Výměna odkazů