eBanka – nabídka, hypoteční kalkulačka

eBanka je univerzální bankovní dům, poskytující produkty a služby klientům.družstva, neziskové společnosti a nerezidenty.

Adresa centrály: Na Příkopě 19, 110 00 Praha 1

informační linka zdarma: +420 800 124 100

www: http://www.ebanka.cz/

hypoteční kalkulačka

otevřít kalkulačku do nového okna

nabídka hypoték:

Hypotéka Klasik

 – úvěr může být poskytnut fyzické osobě starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR. Příjemci úvěru mohou být současně maximálně 4 osoby. Manželům, kteří nemají zrušené nebo zúžené společné jmění manželů, je úvěr poskytován vždy společně. Hypoteční úvěr Standard je dlouhodobý účelový úvěr se splatností 5–30 let, poskytovaný v českých korunách. Můžete jej použít k investici do nemovitosti na území České republiky. Hypotéka je kombinací standardní účelové ČSOB Hypotéky na bydlení a neúčelové ČSOB Americké hypotéky, kterou můžete využít na cokoliv. Hypoteční úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Minimální výše úvěru je 300 000 Kč. Maximální výše závisí od hodnoty zajištění a vaší schopnosti splácet a může dosáhnout 100 % hodnoty nemovitosti.

Americká hypotéka

 – poskytuje se fyzickým osobám starším 18 let s trvalým pobytem na území ČR. Alespoň jeden ze žadatelů musí být vlastníkem zastavované nemovitosti. Americká hypotéka je neúčelový úvěr. To znamená, že peníze můžete použít na cokoliv.

Kontakt | doporučujeme: ING konto, Víkend v Paříži, Kódy bank, Půjčky bez potvrzení o přijmu | Výměna odkazů